Profil resmi

burakokuroglu


Burak - 17 - Sakarya - Amatör yazar / Hayalperest

"Seni üzen gerçekleri değil, seni mutlu eden hayalleri yaşa."

Kesinlikle hayalperestliği abartmış biri olduğumu söyleyebilirim.

Hikaye yazmamın en öncelikli amacı, yazarken bundan keyif almak ve kendimi bulmam. Böylece kendimi karakter açısından geliştirmem.

İkinci amacım ise insanlara düşüncelerimi yansıtabilmek. Böylece onların da düşünmesine ve doğru yollarını bulmasına sebep olmak.

Üçüncü öncelikteki amacım ise bir zamanlar en büyük hayalim olan kitap çıkartma hayalimi gerçekleştirmek. Ama aslında bana sorarsanız hikayelerim bir kitaptan çok, bir film senaryosunu andırdığı için kitaba uygun olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden aslında bir kitap çıkartmaktan çok, yazdıklarımın bir filminin çekilmesini isterdim. Yani yazarlık mı senaristlik mi derseniz, senaristliğe daha sıcak bakıyorum.

Bu hayale pek umut bağlamadım, ancak hayaller gerçekleştirmek için değil, kurarken mutlu olmak içindir bana göre. O yüzden gerçekleşmese bile beni üzmez bu.

Son olarak eğer hikayelerimi okuyorsanız, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığımdır. Buraya yeni katıldığım her gün bir hikayeme yeni bölüm koymayı düşünüyorum.

Genç kurgu sevenler Dreamer ya da Bana Şans Dile, bilim kurgu sevenler Prygton, deneme tarzı sevenler de Doğaçlama Düşünceler ile başlayabilirler. Tekrardan, yorum atmayı unutmayın lütfen. (Bunu okuduğunuz sırada hikayelerim yayında olmayabilir ama en kısa sürede yayına sokmaya çalışacağım)

Her neyse, aklıma gelenler bu kadar... Yazarlara iyi yazmalar, okuyuculara da iyi okumalar diliyorum. ^^

Beni ayrıca burada bulabilirsiniz;
Facebook : www.facebook.com/burak0098
Tumblr : http://dreamerwriterr.tumblr.com/
Body & Mind & Spirit  Computer  Science  Language art & disciplines  Religion  Nature  Drama  Education  Pets  Fantastic  Philosophy  Photography  Youth - Not novel  Youth novels  Real crime  Story  Law  Self-help  Humor  Music  Psychology  Novel  Performing arts  History  Technology & Engineering  Foreign language learning 2014 © Kitabyte - Commercial · Help · Membership · Delivery and Return · Privacy · Contact