Organ Bağışı

Shoanleer
Fantastic

Rewiev
     
Readability
Çok iyi
Reading time
~ 00:06
Words count
~ 1,555
Reader
2 person(s)
Publisher
Wattpad
Added by

1

  Sign up now!

Karanlıklar Lorduyla anlaşmayan çalışan Jack, sonunda yaşamına yeni bedeni ile başlamanın planlarını yapıyordu. Kontrol edemeyeceği bir güçle anlaşmak için kendi ruhunu da riske atması gerekiyordu.

Rutubet kokan bir odada, mumlar ve tütsülerin yakıldığı bir çemberin içinde, dizlerinin üstüne çökmüş çıplak bir adam duruyordu. Dışarıdan bakıldığında biraz garip görünse de kimse bu adam için kötü kelimesini kullanmazdı. Oysa kötülük bir vücuda bürünmek isteseydi, bu adamdan daha iyi bir gönüllü bulamazdı.
Bu adam eski polis Jack Holten’dı ya da ondan arta kalanlardı. Saçları kir ve yağdan yapışmış, uykusuzluk gözlerinin altında ona karanlık ifade veren bir makyaj yapmıştı. Çıplak, iri kemikli vücudu vardı. Gençliğinde kaslarını geliştirmiş olsa da şimdi bu kaslar hamlıktan dolayı sarkmıştı. Bakımsız tırnakları uzamış ve pislik içindeydi.
Mumların ve tütsülerin dumanları arasında transa geçmiş bir halde ileri geri sallanırken bir yandan uğursuzca mırıldanıyordu:
“Sen benim efendimsin. Senin yolunu izleyen ben, sadık bir kölenim. Bedenim senin emrine sunulmuş bir kurbandır. Ruhum seninle birlikte olmak için çırpınmaktadır. Al beni yanına ve gücünden faydalanmama izin ver.”


Tags

şeytan organ bağışıAdded by: shoanleer
Language: Turkish
Modified: 8 yıl önce
Type:

Fantastic


    Share on Google+  
Advertise


Back to top  2014 © Kitabyte - Commercial · Help · Membership · Delivery and Return · Privacy · Contact