ATEŞ • Element Serisi #1 •

@nazece
Fantastic Story Novel

Rewiev
     
Readability
İyi
Reading time
~ 00:42
Words count
~ 4,960
Reader
151 person(s)
Added by

Free!

  Sign up now!

Vivian Azarov ile tehlikeli bir yolculuğa çıkın ve Ixoria'yı keşfedin. Melezlerin başı fena dertte ve onları bu durumdan kurtarabilecek tek bir kişi var. Sıkı tutunun, çünkü heyecan dolu bir keşfe başlamak üzeresiniz!

Bilinmeyen zamanlardan gelen bir soy ile insanların birleşiminden türedi melezler. Ama kimse bilemiyordu neler olacağını. Küçük bir kâhin kötü zamanların yaklaştığını fısıldamıştı ama herkes bu mucize karşısında öyle kör hale geldi ki inanan çıkmadı. Seneler sonra yaratılmamış ataları kıskançlık bürüdüğünde bu kehaneti hatırlayan da kalmamıştı.

Yaşamını tuvalet temizleyerek geçirmiş olan Vivian için, savaşı sonlandıracak kişi olduğunu öğrenmeyi bırakın kendini yepyeni bir ortamda bulmak bile tabanları yağlayıp kaçmaya sebep olacak kadar korkutucu. Ancak kabullenilmiş olmak onun için o kadar önemli ki kendini tehlikeye atmaya razı -bu onun ölümüne yol açsa bile. Ixoria’da birçok yeni kural ve yüz var fakat o içlerinden bir tanesine canını bile teslim edebilir.

Vivian’ın bu zorlu yolculuğa başlayacağı nokta belirli değil ama yalnız da değil. Fakat geçmişinizden ve geleceğinizden kaynaklanan sürekli bir pişmanlık günlerinizi karartıyorsa, çevrenizdekilerin içindeki ışığı görebilir miydiniz? Ya da altında ezildiğiniz sorumluluklarınız varsa, kalbinizdeki sevgiyi?

Melez halkının kaderi daha kendini bile savunmayan bir kızın elinde. Ateş onun kutsalı, varoluşu fakat tek bir yanlış hareketiyle kıvılcımlar onu yok edebilir.

Ve bazen, bazı alevler bedeninizden çok ruhunuzu yakar.


Tags

ateş element su toprak fantastik hava ruh büyü büyücü cadı peri sihir melez ateş element su toprak fantastik hava ruh büyü büyücü cadı peri sihir melezAdded by: Diana.
Language: Turkish
Modified: 9 yıl önce
Type:

Fantastic Story Novel


    Share on Google+  
Advertise


Back to top  2014 © Kitabyte - Commercial · Help · Membership · Delivery and Return · Privacy · Contact