Dolunay Serisi - Esrarengiz Geceler

CharlieNergis30
Nature Fantastic Youth - Not novel Youth novels Sport & Reaction

Rewiev
Readability
Çok iyi
Reading time
~ 00:00
Words count
~ 191
Reader
15 person(s)
Added by

Free!

  Sign up now!

Sizden hayatınızı değiştirecek bir sır saklamış olsalardı ne hissederdiniz ? Heleki bu bütün doğa üstü varlıklarını ilgilendiriyorsa ? Hayatımın savaşını vereceğimin güne ne kadar vardı bilmiyorum ama kaybetme lüksüm yoktu. Ben Şafak ve buda benim hikayem.

Herkesin bir heyecanı olur hayatta. Yaşamak için can attığı, sabırsızlanıp patladığı, biran önce yaşamak için ailesinin başının etini yediği, hatta küçükken bunla ilgili oyunlar oynayarak geleceğinin provasını yaptığı... Bu da çoğu kızın sabırsızca beklediği o an. Reşit olduğu zaman.

Bu her kız için bambaşka şeyleri ifade eder. Kelimelerle anlatılamaz bu ifadeler. Yetmez. Yazmaya kalkarsın eline yüzüne bulaşır. Sabırsızlığından karnında filler horon teper, kelebekler uçar. Ve o an geldiğinde o kız için bambaşka bir dünyanın kapıları aralanır. Bu.. Anlatılamaz bir dünyadır. Kiminin hayalindeki gibi olur, kiminin hayal etmediği gibi. Üniversite okumak, anne olmak, iş sahibi olmak,evlenmek... Her kız için bambaşka şeylerdir. O duyguyu tanımlayan tek şey sekiz harfli bir kelimedir.

Özgürlük.

Bu benim dünyam olunca umutlar daha farklı oluyor tabi ki. Mesela tüm çevreniz doğaüstü varlıkken siz insan oluyorsunuz. Evlatlık mıyım ben ? Demez misiniz ? Yada Ben hastanede mi karıştım ? Hatta en kötüsü olarak Ben yalnızım. Gibi bir hisse kapılmaz mısınız ?

Hepsi her daim yanımda oldular ama içimden bir parça bana hep farklı ve yalnız olduğumu fısıldadı. Kendimi koruyamayacak kadar aciz olduğumu... Böyle bir durum da herkes doğaüstü varlık olmak ister ki bende istiyorum. Okuduğum bir kitapta bir kız "Farklı olursan yalnız olursun." Demişti. Haklıydı.

----------------

" İçimdeki korkuyu zapt edip hayallerimi yaşayabilirim ve istediğim her şeyi yapabilirim.
'Durdurulamaz.' kelimesini bu yüzden çok seviyorum." Dediğimde bana döndü.

"Neden ?" Dedi.

"Hatırlıyor musun benimle erkek fatma diye dalga geçmiştin," Ona doğru yaklaşıp gözlerine baktım. Kafa salladığında devam ettim."Hayatta en büyük eğlence başkalarının yapamazsın dediği şeyi, yapmaktır. "

© Tüm Hakları Saklıdır. | Yeni Bölümler her Cuma gelecek !


Tags

Aşk İhanet Kurtadam Vampir Andra Perisi BirGençlikHiikayesi Gizem Gerilim DramAdded by: charlienergis30
Language: Turkish
Modified: 9 yıl önce
Type:

Nature Fantastic Youth - Not novel Youth novels Sport & Reaction


    Share on Google+  
Advertise


Back to top  2014 © Kitabyte - Commercial · Help · Membership · Delivery and Return · Privacy · Contact