Profil resmi

beyzagul23


Hayat boş ,eğlen Coş.
Kitap okurum,kitabı almadan önce arkasındaki bilgilendirme kısmını okumadan kitabı almam.eğer okuduktan sonra gerisini merak edersem kitabı alırım,birisi bu kitabın arkası güzel değil ama okunmaya devam ettiğinde toparlıyo dese de benim için boş konuşmuş olur.
Kitaplar en fazla 1 gün elimde durur.ondan sonra kitabı birkaç kez daha okurum ama ilk okuduğum kadar güzel olmaz ,kitap okuma yerim raznzamın üstü ayakların tavanda kitap kucağında kitabını okurum,benim için illa sessiz ortam gerekmez çünkü kitabı gerçekten heyecanlanarak aldıysam sessiz ortam önemli değil.kitaba kafamı verdiysem etrafındakileri duymuyorum ,harbi duymuyorum. Bu yüzden annemden azar işttiğim günler bile var.
Aksiyon , macera ,bilim,komedi, benim için film fark etmez.aslinda sadece evde eder.sinema salonlarında bir filme girelimde gerisi önemli değil.evdeki havayla,sinema salonundaki hava aynı degil .
Antique & Collection  Garden  Body & Mind & Spirit  Science  Language art & disciplines  Religion  Nature  Drama  Literaty collections  Education  Pets  Fantastic  Philosophy  Photography  Youth novels  Travel  Story  Law  Cartoons & comics  Self-help  Model & Hobby  Humor  Kitchen  Music  Psychology  Novel  Performing arts  Sport & Reaction  History  Design  Foreign language learning 2014 © Kitabyte - Commercial · Help · Membership · Delivery and Return · Privacy · Contact